Запрошуємо на зустріч з ректором НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського», академіком НАН України Михайлом Згуровським

22 вересня 2021 року о 10.00 у науковому містечку «Нова Енергія» відбудеться зустріч з ректором НТУУ «КПІ ім.І.Сікорського», академіком НАН України Михайлом Згуровським!

Тема зустрічі: Створення Інноваційного кластера Івано-Франківської області на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в рамках Всеукраїнської Інноваційної екосистеми «Sikorsky Challenge Україна» (SCU), який об’єднає освіту, науку, владу, економіку задля розвитку регіону*.

Запрошуємо студентів, викладачів, представників влади, громадських організацій та всіх охочих більше дізнатись про ініціативу!

* Всеукраїнська Інноваційна екосистема "Sikorsky Challenge Україна" (SCU) – це відкрита інноваційна екосистема, що об'єднує інституції країни, заінтересовані у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

Організатором взаємодії цих інституцій-учасників виступає Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge КПІ ім. Ігоря Сікорського, що формально закріплюється підписанням Меморандумів/Договорів між інституціями-учасниками SCU та юридичними особами Sikorsky Challenge КПІ

Інноваційна екосистема "Sikorsky Challenge Україна" є моделлю і драйвером високотехнологічного інноваційного розвитку економіки України.

Основними завданнями є:

- Створювати, розвивати і підтримувати Стартап школи на базі розвинених (з точки зору науки та інноватики) університетів України.  

- Створювати і розвивати Інноваційні кластери в тих містах/регіонах, де функціонують Стартап школи на базі університетів.

- Проводити і брати участь у локальних, загальнонаціональних та міжнародних конкурсах стартап-проєктів, та залучати підтримку для відібраних проектів з боку фондів різних рівнів.  

 - Сприяти створенню і підтримці якомога більше мікро- і малих технологічних підприємств у всіх містах України та залучати інвестиції для виведення продукції/послуг цих підприємств на локальні, національні та глобальні ринки.

 - Організовувати співпрацю з великими і середніми підприємствами, сприяючи їх розвитку в інноваційному напрямі.

- Створити, розвивати і підтримувати єдину інформаційну платформу для дискусій, збирання, аналізу та обміну досвідом, для впровадження рішень вже функціонуючих стартапів, для створення єдиних стартап-команд із різних міст, а також для проведення спільних рекламних, маркетингових та PR-акцій.