Запрошуємо на відкриту лекцію!

20 травня 2021 року о 16.00

відбудеться відкрита лекція

професора кафедри економіки в бізнесі та лідерстві коледжу Вільяма Джевела (США) Юрія Боця

«НАВІЩО ВИВЧАТИ ЕКОНОМІКУ?»

Ви дізнаєтесь:

*чому існує бізнес,

*як поведінка людей впливає на економічні рішення,

*яку індивідуальну інвестиційну стратегію обрати.

Довідаєтесь про практичне застосування економічних знань (практичні кейси TESLA (фактори виробництва); NETFLIX (цінова політика) MATCH.com, Vanguard’s)

+ Інтерактивне опитування та спілкування

Посилання на лекцію:

Лекція відбувається на запрошення викладачів Інституту економіки та менеджменту ІФНТУНГ Сергія Побігуна (гарант ОП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та Ірини Федорович (гарант ОП «Бізнес-економіка»).

Довідково: https://www.jewell.edu/faculty/yuriy-bots

доктор Юрій Боць –  професор кафедри економіки в бізнесі та лідерстві коледжу Вільяма Джевела в США, отримав диплом бакалавра за спеціальністю "Економіка підприємства" в стінах ІФНТУНГ, після ч​​​​​​​ого ще два роки працював за спеціальністю в Україні. Продовжив своє навчання в Університеті Пердью та здобув ступінь магістра та кандидата наук в економіці в розрізі міжнародної торгівлі.

Сьогодні  працює над дослідженнями в таких  напрямках:

• міжнародна торгівля;
  • продуктивність у сфері обслуговування;
  • реакція фондового ринку на злиття та придбання;
  • питання лідерства в некомерційних організаціях.

В даний час доктор Юрій Боць  викладає принципи економіки, економіку управління та економічного розвитку й міжнародну економіку. Отримав кілька нагород за внесок у педагогічну діяльність та навчання.
Dr. Yuriy Bots is an Associate Professor of Economics in the Business and Leadership.

Department at William Jewell College. Dr. Bots received his B.A. and M.S. degree in economics in Ukraine where he worked for two years as an economist. He continued his education at P​​​​​​​urdue University and received his M.S. and Ph.D. in economics with concentration in International Trade. His current research is in the following areas: international trade, productivity in the service sector, stock market reaction to mergers and acquisitions, and leadership issues in non-profit organizations. Dr. Bots currently teaches principles of economics, managerial economics, economic development, and international economics. He received multiple awards for his contributions to teaching and learning.