Запрошуємо на стратегічну сесію!

Кафедра підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ та ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу і права» за підтримки ради молодих вчених ІФНТУНГ та управління економічного розвитку Департаменту економічного розвитку, екології та енергозбереження Івано-Франківської міської ради ініціюють стратегічну сесію щодо формування пропозицій від наукової спільноти ІФНТУНГ до стратегічних документів щодо інноваційних рішень в бізнесі для розвитку «зеленої» економіки на території Івано-Франківської громади до 2030 р.

Проєкт  реалізується Івано-Франківською міською радою за підтримки міжнародної програми технічної допомоги «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту - створення умов для розвитку та підвищення екосвідомості МСП, сповідування принципів ведення «зеленого» бізнесу, впровадження екоінновацій від етапу виробництва продукту до споживання й переробки, застосування підходів кругової економіки для становлення життєздатного та конкурентоспроможного бізнесу на території Івано-Франківської міської територіальної громади.

Наукова спільнота ІФНТУНГ поділиться науково-прикладними розробками, які допоможуть бізнесу в Івано-Франківській громаді реалізувати принципи «зеленої економіки».

До участі в заході запрошуються науковці ІФНТУНГ, підприємці, представники вищих навчальних закладів, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та ін.

Програма заходу  https://cutt.ly/rBn7pJU

Для реєстрації пропонуємо заповнити форму https://forms.gle/5p1rxbw2yc9u8q8G6

Захід відбудеться 18.10.2022р. онлайн, початок о 15.00.

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet: https://meet.google.com/qxg-wrgk-zek

 

Оргкомітет стратегічної сесії:

Сергій ПОБІГУН - заступник голови правління ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу і права», доцент кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ, тел.: 0685410351, serhii.pobihun@nung.edu.ua.

Теодозія ЯЦИШИН – голова Ради молодих вчених Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професор кафедри технології захисту навколишнього середовища.