Запрошуємо на навчання!

Освітній простір @buildit.lab запрошує студентів та викладачів НТУНГ до навчання!

Реєструйтесь та проходьте повноцінні онлайн-курси, без крайдат та обмежень, а в кінці отримуйте сертифікат від buildit.lab та Авторизованого Академічного партнера - Autodesk.

@buildit.lab - це освітній простір, мета якого дати якісну та сучасну освіту студентам та спеціалістам у галузі будівництва, архітектури та інженерії.

Основні онлайн-курси:

• Revit. Basic: Онлайн-курс для будівельників, архітекторів та інженерів-проєктувальників. Допоможуть тобі освоїти принципи створення та модифікації конструктивних, інтер’єрних та екстер’єрних елементів, а також роботу зі сімействами та підготовку креслень у Autodesk Revit.
  •  Revit. MEP: Онлайн-курс для інженерів систем ОВіК, ВК та ЕО. Cпрямований на вивчення принципів моделювання інженерних систем та освоєння процесу міжсистемної координації.

Всі курси повністю безоплатні!

Крута можливість отримати сучасні знання та навички галузі та закріпити теорію практикою.

Реєструйся вже зараз на сайті builditlab.org

А також підписуйся на сторінку @buildit.lab аби не пропустити цікаві матеріали та новини!