Запрошуємо на безоплатні курси

Запрошуємо взяти участь у безоплатному курсі BIM-проектування для українських архітекторів.

Виявлено, що до 2031 року всі фахівці, які працюють у будівничій сфері у ЄС/Швейцаріі, мають пройти навчання по BIM (Building Information Modeling) та отримати відповідну сертифікацію. Украіна приєдналась до цих вимог також наприкінці 2021 року.

Ми змогли залучити підтримку швейцарських вузів, організацій та фахівців і завядки цьому пропонуємо безкоштовний курс та сертифікацію по BIM (Building Information Modeling) для 1000 українців, які працюють або навчаються у будівничій сфері.

Впровадження сучасної ВIМ методології для відбудови України дасть змогу оптимізувати процеси проєктування, будівництва та експлуатації обʼєктів, підвищити рівень продуктивності роботи та якості будівельних та інфраструктурних проєктів, знизити рівень фінансових збитків під час будівництва та забезпечити основи для розвитку міжнародного співробітництва.

Для кого:
Якщо ви студент або вже фахівець в будівництві (також менеджери, дизайнери та інші фахівці, які працюють в будівельній сфері), який цікавиться професійним розвитком та отриманням міжнародної сертифікації, приєднуйтесь до нашого безкоштовного курсу з ВІМ.

Переваги проходження курсу і отримання сертифікату BIM
* Навчання за програмою швейцарського університету у всесвітньо відомого спеціаліста з BIM
* Підвищення професійного рівня і отримання міжнародного сертифікату Розширення можливостей подальшого працевлаштування Розширення можливостей участі у міжнародних проєктах
* Підвищення обізнаності у оптимізації витрат проєктів у галузі будівництва

Програма курсу
* Визначення ключових термінів BIM
* Переваги BIM порівняно з традиційними методами виконання проєктів
* Розуміння принципів управління проєкту за допомогою ВІ згідно зі стандартами ISO19650
* Визнання необхідності відкритих та сумісних рішень у будівництві
* Розуміння термінів та показників готовності до використання ВІ в організації

Програма, яку ми пропонуємо, а також екзамен, будуть оплачені нашими партнерами BuildingSMART та всі учасники курсу отримають можливість скласти іспит та отримати безкоштовно сертифікат BIM Foundation!

Курс розраховано на два повних дні з 100% присутністю на online лекціях (лінк на курсі буде наданий всім підтвердженим учасникам за декілька днів до початку курсу).

Дати проведення: 17-18 жовтня, 2024

Мова лекцій: англійська
Навчальні матеріали - українська

Екзамен складається онлайн, диплом (при успішній здачі екзамену) приходить на електронну пошту.

Усі учасники курсу отримають безкоштовно навчальний посібник "Менеджер ВІМ: Практичний посібник з управління проектами ВІМ", відео матеріали, додаткові матеріали від викладача.

Деталі за посиланням:

Реєстрація на безкоштовний курс та сертифікацію: