Запрошуємо до участі в олімпіаді!

28 вересня 2024 року на базі Інституту інформаційних технологій ІФНТУНГ відбудеться І етап Міжнародної студентської олімпіади зі спортивного програмування по Івано-Франківській області.

Олімпіада проходитиме в онлайн-форматі.

До участі допускаються ліцеїсти старших класів, студенти коледжів, закладів вищої освіти, а також аспіранти першого року навчання.

Змагання проходить між командами з трьох студентів, яких курує один тренер. Тур олімпіади відбувається таким чином: кожній команді видається від восьми до дванадцяти завдань, умови яких будуть написані українською мовою. Змагання триває п'ять годин. Команди пишуть рішення на мовах програмування CC++, С#, JavaPython або Kotlin.

Запрошуємо креативних та просунутих фанатів програмування випробувати свої сили у найінтелектуальнішому фаху ІТ!

Слідкуйте за докладнішою інформацією в оголошенні!