Запрошуємо до участі в Міжнародній олімпіаді з програмування

Інститут інформаційних технологій запрошує охочих взяти участь у Міжнародній бліц-олімпіаді з програмування Proggy-Buggy Contest від DataArt, яка відбудеться 25 травня 2023 року.

The Proggy-Buggy International Programming Towel Contest — неформальна олімпіада зі спортивного програмування. Учасники мають розв’язати 13 алгоритмічних задач за фіксований час (42 хвилини).

Реєстрація - за посиланням

Хто може реєструватися:

- Учні (учасники, віком від 16 років, які навчаються в школі, ліцеї чи іншому закладі, що надає середню освіту, або з рейтингом за Codeforces ≤ 1399).

- Любителі (учасники без попереднього досвіду участі в будь-яких змаганнях з програмування або з рейтингом на Codeforces ≤ 1599).

- Професіонали (учасники з попереднім досвідом участі в Національній студентській (ACM ICPC) або шкільній (IOI) олімпіаді з програмування чи інших змаганнях з програмування, або з рейтингом Codeforces ≥ 1600).

- Супергерої (учасники з попереднім досвідом участі в Національній студентській (ACM ICPC) або шкільній (IOI) олімпіаді з програмування чи інших змаганнях з програмування, або з рейтингом Codeforces ≥ 2400).

Старт олімпіади: 25 травня 2023 о 18:00

Учасники, які проживають на території російської редерації, не допускаються до участі в Олімпіаді.

Телеграм-канал