Запрошуємо до участі в Міжнародній науково-технічній конференції!

Шановні колеги!

Маємо честь запросити Вас до участі в роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика 2021», присвяченій цьогорічним поважним ювілеям нафтогазової галузі України. Адже саме Слобода-Рунгурська, що на Прикарпатті, чверть тисячоліття тому стала колискою нафтовидобутку, а з Дашавського промислу 1921 року стартувало освоєння газового ресурсу континенту.

Історія становлення галузі – це спільний здобуток народів Карпатського регіону, показовий приклад можливостей скоординованої співпраці, здобутків і звершень задля великої спільної мети.

Конференція запланована на період 20 – 25 вересня 2021 р. (ІФНТУНГ – Буковель). Серед гостей та учасників заходу – галузеві Міністерства й відомства, провідні вітчизняні та іноземні нафтогазовидобувні й сервісні компанії, науково-освітні заклади, знані фахівці, експерти.

В рамках конференції передбачено проведення урочистого, пленарного та секційних засідань, круглих столів з проблематики минулого, сьогодення та майбутнього базової енергетичної галузі, як безпекового елемента Східної Європи.

Просимо долучитися до роботи науково-технічної конференції «Нафтогазова енергетика 2021» та стати її почесним фінансовим партнером.

Умови участі в конференції надаються в офіційному листі й додатках №1№2. Електронна заявка - за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1zzP4_RND2vfqjCRJJp-cteVPTzH8WFB9vrEk3t…;

Програма конференції 

З повагою

Проректор з наукової роботи ІФНТУНГ Ігор Чудик