Запрошуємо до участі в конференції

22 липня стартує Міжнародна конференція «Ukrainian Renaissance»!

Основна мета — знайти шлях, який Україна може пройти після війни та показати його молоді, адже саме вони зіграють велику роль у творенні України майбутнього.

За два дні конференції разом з українськими та закордонними експертами буде йти розмова про:

• Вплив війни на внутрішні та зовнішні політичні процеси в країні (економіку, трансформацію суспільства та системи освіти);
• Можливості покращення якості співпраці громадських організацій, бізнесу та влади;
• Вплив студентства та міжнародної спільноти на розвиток країни.

2Про потрібність приватної освіти, майбутнє державної та роль стартапів говоримо на конференції ''Ukrainian Renaissance" разом зі спікерами:

- Оксен Лісовий: міністр освіти і науки України (від 21 березня 2023), директор Національного центру «Мала академія наук України» (від 10 червня 2010).

- Ігор Чудик: професор, доктор технічних наук, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти й газу.

- Василь Миронюк: ректор Львівського інституту менеджменту (приватного університету).

Коли можна буде почути? 22-23 липня

Де? м. Івано-Франківськ

Мови конференції: українська, англійська.