Запрошуємо до участі студентів ЗВО, коледжів та школярів Прикарпаття

Сьогодні, 6 вересня, стартує реєстрація команд на Всеукраїнський етап міжнародної олімпіади з програмування ICPC-Ukraine 2022!

Учасниками олімпіади можуть бути студенти ЗВО, коледжів та школярі Прикарпаття.

Реєстрація – на сайті: https://icpc.global/ (деталі щодо реєстрації в координатора олімпіади, доцента кафедри інженерії програмного забезпечення Миколи Яцишина, @myatsyshyn).

Графік проведення відбіркових змагань ICPC-Ukraine 2022:

І етап:  15 жовтня 2022 р.;

2 етап:  5 листопада 2022 р.;

SEERC:  10 грудня 2022 р.

Не упустіть можливість взяти участь у престижній профільній олімпіаді!

Відзначимо, що ICPC (International Collegiate Programming Contest) – це найстаріша (проводиться з 1970 року), наймасовіша та найпрестижніша Всесвітня студентська олімпіада з програмування, що викликає велику зацікавленість серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ як профільний інститут області, що  готує лідерів ІТ-галузі та формує спільноту креативних програмістів-аналітиків для відомих ІТ-компаній, уже 11 рік поспіль виступає організатором і координатором першого етапу студентської першості світу з програмування ІСРС в області.