Запрошуємо на презентацію результатів дослідження

22 квітня 2021 року о 15.00 USAID Проєкт енергетичної безпеки  та Всеукраїнська благодійна організація «Інститут місцевого розвитку» презентують результати дослідження «Оцінка освітніх потреб для української енергетики».

Дослідження мало на меті з’ясувати, які спеціалісти потрібні енергетичній галузі, чи відповідає сучасна енергетична освіта запитам роботодавців, а також – що потрібно зробити аби усунути прогалини, які існують на сьогодні між освітніми потребами в секторі енергетики та можливостями закладів освіти їх задовольнити. Комплексне дослідження проводилось за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки Всеукраїнською благодійною організацією «Інститут місцевого розвитку» впродовж вересня 2020 р. – лютого 2021 р.

До участі у заході запрошуємо всіх бажаючих, і особливо – представників університетів і фахівців, які цікавляться питаннями освітніх потреб для української енергетики.

У семінарі візьмуть участь представники Міністерства розвитку громад та територій України (Мінрегіону), Міністерства енергетики України, Міністерства освіти та науки України, ДУ «Інститут модернізації змісту освіти», Всеукраїнського об'єднання організацій роботодавців «Федерація роботодавців паливно-енергетичного комплексу України», Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Проєкту енергетичної безпеки (ПЕБ).

Формат – онлайн семінар на платформі Zoom, 22 квітня 2021 року, з 15.00 до 17.00.

Зареєструватись на захід можна за посиланням https://us02web.zoom.us/.../tZwvfu6rpzkrEtAvdsU9a7Q50b...

Реєстрація відкрита до 13.00, 22 квітня 2021 року.

Програма заходу - за посиланням