Запрошуємо на конференцію!

Для тих, хто прагне вдосконалювати вищу освіту!

24 квітня  2021 року  відбудеться Форум вищої освіти - конференція лідерів змін для обміну досвідом і кращими практиками із розвитку українських університетів.

Мета – сформувати спільноту потужних лідерів змін вищої освіти і підвищити довіру до системи вищої освіти України через демонстрацію успішних кейсів.

Одним із 15 відібраних спікерів конференції (з 116) буде проректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, професор Максим Карпаш.

Форум стане майданчиком для презентації та поширення успішних кейсів із розвитку університетів, окремих освітніх програм, досліджень, налагодження співпраці з бізнесом, партнерами та громадами, роботи викладачів та адміністрації, розбудови студентського активізму й інших прогресивних практик.

У 2021 році Форум відбудеться за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” та Голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України.

Захід організовують Спільнота для навчання та викладання Вище, Київська школа економіки, Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти, Американські Ради з міжнародної освіти, Українська асоціація студентів, GlobalLogic Україна та Prometheus.

Реєстрація на Форум: bit.ly/view_forumvo

​​​​​​​Вмикайте об 11.00 онлайн-трансляцію на офіційній сторінці ІФНТУНГ!

Більше про Форум