Привітання ректора з Міжнародним днем студента!

Дорогі наші студенти!

Другий рік поспіль ви відзначаєте Міжнародний день студента в умовах повномасштабної війни. Але навіть у такий складний час ви прагнете здобувати освіту, демонструєте свою  активну громадянську позицію, стоїте у перших лавах волонтерів, благодійників, добровольців.

Університет пишається вами – вашою жагою до знань, цілеспрямованістю, патріотизмом, ініціативами, шляхетністю, оптимістичним поглядом у майбутнє, прагненням робити добро.

Від імені викладачів та працівників ІФНТУНГ вітаю вас, дорогі студенти, і бажаю, щоб роки студентства стали у вашому житті особливими, наповненими знаннями, натхненням та неймовірними перспективами. Нехай у вас буде багато цікавих лекцій, корисних практик, добрих викладачів, успішних сесій, високих стипендій та веселих канікул. Шукайте свій шлях у житті та  неухильно рухайтеся вперед, до своїх професійних цілей!

Ректор ІФНТУНГ  Ігор ЧУДИК