З Міжнародним днем музеїв!

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято. Вважається, що саме через музеї суспільство висловлює своє ставлення до історико-культурної спадщини. Адже, збираючи і зберігаючи пам’ятки матеріальної і духовної культури, вони ведуть науково-освітню та освітньо-виховну роботу.

Музейною перлиною Прикарпаття справедливо вважають Геологічний музей Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, мінералогічна колекція якого є однією з кращих у Європі, а у 2007 році постановою Кабінету Міністрів була визнана науковим об’єктом, що становить національне надбання України.

Корисні копалини України, мінерали, петрографія, історична геологія і палеонтологія – експонатів понад 10 тисяч і всі вони збиралися більше 140 років на виставках, у приватних колекціонерів, у музеях по всьому світу.

Робота Геологічного музею тісно пов'язана з навчальним процесом, максимально сприяє підготовці висококваліфікованих фахівців. Цій меті служить і структура музею, відділи якого представлені систематичними колекціями. Сьогодні музей є центральним об'єктом геотуристичних маршрутів Прикарпаття.

Університетська спільнота вітає всіх музейних працівників з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, Миру, родинного щастя, невичерпної наснаги, успіхів у праці задля збереження національної спадщини та історико-культурного надбання нашого краю!