З Міжнародним днем освіти!

-

З 24 січня 2019 року за резолюцією ООН у світі відзначають Міжнародний день освіти, щоб вказати на важливу роль освіти в розвитку суспільств, підтриманні миру й досягненні цілей сталого розвитку. У цей день ми віддаємо належне силі знань і його центральній ролі в забезпеченні добробуту людей і планети.

За інформацією ЮНЕСКО, на сьогодні 262 мільйони дітей і молодих людей не відвідують школу, 750 мільйонів молодих людей і дорослих, як і раніше не вміють читати і писати. Менш ніж одна з п’яти країн юридично гарантує 12 років безкоштовної обов’язкової освіти.

Сьогодні ми, як ніколи, розуміємо, що без забезпечення всеохоплюючої та справедливої якісної освіти, без створення можливості навчання протягом усього життя для всіх держав не вдасться розірвати коло бідності, що залишає мільйони дітей, молодь і дорослих за рамками процесу розвитку. Бо саме освіта відіграє ключову роль у формуванні сталого і життєздатного суспільства і сприяє досягненню всіх інших цілей в галузі сталого розвитку. Адже право на освіту — це право людини на здобуття певного обсягу знань, культурних навичок, професійної орієнтації, які необхідні для нормальної життєдіяльності в умовах сучасного суспільства.

З Міжнародним днем освіти!

​​​​​​​1