З Днем Незалежності України!

Шановна університетська спільното!

Щиро вітаю всіх з Днем Незалежності України!

Незалежність – це можливість кожного з нас жити, любити, вірити й творити на рідній землі. Це надбання багатьох поколінь українців, яке, на жаль, нам і досі доводиться відстоювати зі зброєю в руках. Тисячі синів та дочок України, серед яких – наші викладачі, працівники, студенти, щодня віддають життя, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет країни, та демонструють усьому світу відвагу, мужність та героїзм. У цей день ми згадуємо кожного захисника та захисницю, які полягли, захищаючи свободу та незалежність України. Ми завжди пам'ятатимемо про високу ціну нашої Незалежності та віримо у наших військових і у нашу спільну Перемогу.

Сьогодні я хочу згадати також всіх, хто тримає тил та відповідально виконує на місцях свою роботу, працює на майбутнє незалежної  України. Щиро дякую всім працівникам та студентам ІФНТУНГ за патріотизм, самовіддану працю на благо нашої Батьківщини, задля розвитку й відновлення університету та за якісну підготовку та виховання фахівців, необхідних для відбудови України.

Бажаю всім сили та енергії в боротьбі за вільне майбутнє нашої держави, миру і злагоди, міцного здоров'я, щастя та благополуччя. Нехай Бог оберігає нас і нашу чудову країну!

Слава Україні!

Ректор ІФНТУНГ                                                Ігор ЧУДИК