З Днем комп’ютерника!

-

Сьогодні професійне свято – День комп’ютерника, відзначають працівники сфери IT-технологій – програмісти, тестувальники, системні адміністратори, комп’ютерні інженери й фахівці з управління базами даних.
Дата святкування була вибрана не випадково. Саме цього дня відбулася важлива для IT-сфери історична подія. У 1946 році в Америці був уперше презентований ENIAC I (перекладається як електричний цифровий інтегратор і калькулятор) – перший реально працюючий на практичних завданнях електронний комп’ютер, що призначався він для потреб армії, зокрема для планування військових розрахунків. Відтоді ІТ-технології просунулись далеко вперед, а армія айтішників нараховує сьогодні мільйони «майстрів» електронного світу, серед яких гідне місце посідає й Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ.

Уся університетська спільнота вітає – викладачів, працівників, студентів, випускників ІІТ, які забезпечують ІТ-сферу кваліфікованими фахівцями, а також ІТ-фахівців університету, які забезпечують безперебійну діяльність інтернет-мереж, гарантують безпеку сайтів, проводять робочі дні перед екранами моніторів, щоб зробити життя університету максимально комфортним.

Бажаємо всім фахівцям в цій галузі успіхів та щастя та професійного зростання! Хай у вас завжди будуть сили та наснага рухатися вперед!

1​​​​​​​