З Днем енергетика!

22 грудня в Україні відзначають День енергетика!

Енергетики — представники найсвітлішої професії. Завдяки їм ми можемо взимку насолоджуватися теплом у своїх квартирах, працювати та займатися домашніми справами в темний час доби, насолоджуватися переглядом фільмів, читанням книг під затишним світлом настільної лампи.

До розвитку енергетики постійно долучається ІФНТУНГ, в якому працює Інститут архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ, який готує фахівців для цієї світлоносної галузі. Сьогодні тут здобувають фах за освітньо-професійною програмою «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Електротехнічні системи електроспоживання», «Енергетичний менеджмент та інжиніринг», готують сертифікованих фахівців з енергоаудиту. Нещодавно відкрито нову освітню програму для бакалаврів за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки – «Інженерія відновлюваної енергетики». Високваліфікований професорсько-викладацький склад випускає не лише компетентних енергетиків, але й крокує в ногу з часом, з новітніми технологіями.

У День енергетика наші вітання викладачам кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки ІФНТУНГ , кафедри будівництва та енергоефективних споруд, кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики , студентам та випускникам енергетичних спеціальностей, працівникам університету та наукового містечка «Нова Енергія» й усім, хто причетний до створення та обслуговування енергетичних систем.

Бажаємо міцного здоров’я, успіхів і горіння на роботі, адже ви заряджаєте енергією кожне наше свято! Тож нехай і ваш професійний день буде наповнений світлом, теплом та енергією наших щирих привітань!