З Днем будівельника!

Вітаємо будівельників з професійним святом! Будівництво – одна із найактуальніших сфер в житті людства. Адже вони зводять будинки, заводи, лікарні, електростанції та інші споруди. Ця шляхетна і чи найбільш мирна професія на планеті покликана творити та дарувати людям затишок та комфорт.

У наші буремні воєнні дні перед будівельниками стоїть чимало викликів, які їм доведеться долати  у повоєнний час. Поруч з ними стоятимуть й викладачі, випускники та студенти кафедри будівництва та енергоефективних споруд Інституту архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ. Саме тут готують фахівців за напрямом 6.060101 -  Будівництво за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», які вже реалізовують себе у проектній, проектно-пошуковій, організаційно-управлінській, науково-дослідній сферах, працюють інженерами-будівельниками, проектувальниками, науковцями, управлінцями в архітектурно-містобудівельних управліннях, конструкторами, майстрами, виконробами, інженерами-експлуатаційниками будинків і споруд, технологами.

Тож хай відбудова України надихає вас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот! Бажаємо вам успіхів, щастя та міцного здоров'я! Нехай все задумане збувається, а відбудовані українські міста, містечка та села стануть ще кращими, ніж були до війни!