З Днем банківського працівника!

Шановні друзі та колеги!

Прийміть від мене та усієї університетської спільноти найкращі вітання з нагоди професійного свята – Дня банківського працівника! Цим святом держава відзначає важливу роль банківської системи і значний внесок банківських працівників у розвиток економіки України та забезпечення її фінансової стабільності.

Я ж хочу підкреслити надважливу місію для розвитку банківської справи наших викладачів Кафедра фінансів, обліку та оподаткування ІФНТУНГ та працівників ІНСТИТУТ ЕКОНОМІКИ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ у підготовці фахівців для банківської сфери, їх високий професіоналізм, новаторство, ініціативність, наполегливість та безмежне терпіння у роботі зі студентами.  Завдяки вам університет пишається своїми випускниками, які упродовж років роблять успішну кар’єру у банківські справі та щодня роблять життя багатьох людей кращим та стабільнішим.

Бажаю викладачам, працівникам, студентам, випускникам, які навчають, вивчають та практикують у банківській справі, професійного зростання, фінансового добробуту, плідної праці, творчого натхнення, миру та нових досягнень на благо України!

З найкращими побажаннями,

ректор Ігор Чудик