Всесвітній день туризму та День туризму в Україні

Сьогодні, 27 вересня - Всесвітній день туризму та День туризму в Україні!

Цьогорічний слоган Всесвітньої туристичної організації – «Переосмислення туризму» як сильного інструменту обміну культурним досвідом, створення нових форм комунікації, налагодження міжнародних зв’язків для поширення знань про цінності цивілізацій у сучасному світі.

І в 2022 році День туризму в Україні, в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти нашої держави, не про урочистості, а про  переосмислення того, як український туризм буде розвиватися після перемоги. Це про маршрути пам’яті, про місця, в яких зібрати металобрухт орків і нагадати світу про те, що буде з тими, хто нападає на нашу землю і як ми її захищаємо, про документацію туристичних пам’яток, які пошкоджено внаслідок агресії та про можливість вчергове нагадати про мальовничість і багатство нашої України!

Ми розуміємо, яку важливу місію покладено на студентів, викладачів, випускників Інституту природничих наук і туризму, кафедри туризму! Бажаємо натхнення для створення нових проєктів, які відкриють нові шляхи незабутніх подорожей Україною під мирним небом!