Вітаємо з професійним святом!

День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості - одне із найшанованіших професійних свят для Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У громаді наш ЗВО досі називають ''Нафта'', хоч ми вже давно взяли курс на широкий спектр спеціальностей енергетичного сектору економіки. Але - ніде правди діти - ІФНТУНГ таки залишається єдиним в Україні закладом вищої освіти нафтогазового профілю.

Ми вже підготували у своїх стінах десятки тисяч  фахівців галузі й нині забезпечуємо кадрами провідні компанії, котрі є гарантами енергетичної безпеки держави. Ми працюємо в тісному взаємозв'язку і відзначаємо цей день разом.

Тож вітаємо наших партнерів із професійним святом і зичимо їм стрімкого зростання та нарощування потужностей, які виведуть Україну на якісно новий економічний рівень! А нашим студентам і працівникам профільних інститутів бажаємо впевнено рухатись до наукових і освітніх вершин тих спеціальностей, яким присвятили життя!