Вітаємо з Днем програміста!

День програміста в Україні святкують 13 вересня. Насправді День IT-працівника вважається неофіційним святом програмістів. Його завжди відзначають саме на 256-й день року, адже 256 — це кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта.

Неможливо уявити сучасний світ без програмного забезпечення. Усе, з чим ми стикаємося за комп’ютером, є результатом праці програмістів. Кожен електронний пристрій — від Wi-Fi-роутера до телефона — проходить через їхні руки. Цифрова трансформація в Україні стала державною програмою.

IT-сфера — чи не єдина, на зростанні якої не позначилась пандемія COVID-19. Втім, багато програмістів після повномасштабного вторгнення Росії в Україну виконують не тільки робочі завдання, а й шукають способи використати технології, щоб чинити опір та протидіяти пропаганді РФ.

Це професійне свято відзначає й Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, який щорічно поповнює лави фахівці ІТ-сфери. Викладачі, науковці та працівники Інституту інформаційних технологій щорічно випускають висококваліфіковані кадри айтіщників, наші IT-спеціалісти високо затребувані і на Батьківщині, і у світі уже багато років.

Вітаємо програмістів з професійним святом та бажаємо здоров'я, бадьорості, професійних успіхів та особистого щастя!