Вітаємо з Днем будівельника!

13 серпня цього року в Україні  відзначають День будівельника. Ця шляхетна і найбільш мирна професія на планеті покликана творити та дарувати людям затишок та комфорт. Її важливість складно переоцінити, адже ми користуємося результатом їхньої праці щодня.

Зараз свято набуло особливої актуальності, адже саме будівельники зараз наполегливо працюють, аби швидко відновити інфраструктуру міст та сіл після руйнувань російських окупантів. Їхня праця допомагає щодня піднімати країну «з попелу», вони вдихатимуть нове життя після перемоги у війні.
У наші буремні воєнні дні перед будівельниками стоїть чимало викликів, які їм доведеться долати  у повоєнний час. Поруч з ними стоятимуть й викладачі, випускники та студенти кафедри будівництва та енергоефективних споруд Інституту архітектури, будівництва та енергетики ІФНТУНГ. Саме тут готують фахівців за напрямом 6.060101 -  Будівництво за спеціальністю «Будівництво та цивільна інженерія», які вже реалізовують себе у проектній, проектно-пошуковій, організаційно-управлінській, науково-дослідній сферах, працюють інженерами-будівельниками, проектувальниками, науковцями, управлінцями в архітектурно-містобудівельних управліннях, конструкторами, майстрами, виконробами, інженерами-експлуатаційниками будинків і споруд, технологами.

Тож хай відбудова України надихає всіх будівельників на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот! Бажаємо вам успіхів, щастя та міцного здоров'я! Нехай все задумане збувається, а відбудовані українські міста, містечка та села стануть ще кращими, ніж були до війни!