Вітаємо з Днем комп’ютерника!

15 лютого у світі відзначають  День комп’ютерника. Так вийшло, що саме цього дня в 1946 році американські військові інженери представили громадськості першу універсальну електронну обчислювальну машину ENIAC I. Вона по суті вона відчинила двері в нові цифрові технології. Тож дата 15 лютого в просунутих інженерних колах неофіційно закріпилася, як професійне свято комп’ютерників.

А кого, власне, вітати? Адже зі словом «комп’ютерник» пов’язані досить широкі уявлення: це – і розробники й аналітики комп’ютерних систем, програмісти й оператори різних комп’ютерних пристроїв, інженери з автоматизованих систем керування, інженери з супроводу баз даних, адміністратори серверів і багато інших, чиї професійні обов’язки пов’язані з досконалим знанням комп’ютерної техніки і умінням вирішувати різноманітні завдання.

Університетська ж спільнота вітає викладачів, студентів, аспірантів, працівників та випускників Інституту інформаційних технологій, який безпосередньо причетний до навчання фахівців комп’ютерної справи.

Бажаємо Вам життя без особливих збоїв, надійної роботи всіх електронно-обчислювальних пристроїв, що належать до вашої компетенції! Міцного здоров'я та мирного неба!