Вітаємо студентство!

-

Міжнародний день студентів – особлива дата в Україні. Й мова – не про святкування. Тут студентство  завжди було свідоме своєї виняткової місії – боронити Батьківщину й будувати країну своєї мрії.

Так було під час воєн і революцій, коли з університетських лав юні громадяни рушали на смертний бій за рідний край – згадаймо лиш трагічні події під Крутами. Так було в ключові моменти історії України – повернімося подумки до учасників Революції на граніті й до символу болючих втрат Прикарпаття під час розстрілів на Майдані, івано-франківського студента Романа Гурика. Так було під час анексії Криму – весь світ облетіло відео з  Академії військово-морських сил імені П.С. Нахімова в м.Севастополі, де студенти відмовилися переходити на бік Росії й не побоялися вголос заявити про свою громадянську позицію.

Студентство – молода кров, що нуртує в жилах суспільства й не дає йому опустити руки в найскладніші моменти. Це – інтелект, який визначає завтрашній день країни. Це – гаряче серце, що ніколи не байдужіє і не перестає любити та вірити.

Тож нехай доля буде прихильною до вас, дорогі наші вихованці! Сміливо обирайте власний шлях у житті, беріть із собою в дорогу здобуті в університеті знання й будуйте те майбутнє, якого ви варті. Нехай щастить!