Відкриття Центру інноваційного розвитку

18 травня о 12.00 відбудеться відкриття Центру інноваційного розвитку, що функціонуватиме на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (приміщення студентського клубу-кафе).

Центр оснащено сучасними цифровими засобами виробництва та проєктування в рамках проєкту 2SOFT/1.2/86 «Ro-Ua Транскордонний академічний розвиток для досліджень та інновацій». Вартість обладнання - понад 100 000 €.

Серед основних завдань Центру:

- розвиток компетентностей дослідників і студентів у використанні сучасних технологій проєктування та виробництва;

- об’єднання ініціативних та технічно творчих людей на основі реалізації технічних ідей із бази даних потреб і проектів;

- забезпечення можливостей для інновацій командами проєктів студентів і співробітників університету ;

- реалізація зацікавленими країнами власних ідей, що потенційно призведе до просування вищої технічної освіти;

- виробництво моделей та макетів зацікавленими інноваційними підприємцями для полегшення подолання шляху між ідеєю та її практичною реалізацією.