Вакансії від АТ "Прикарпаттяобленерго"

Партнер ІФНТУНГ - АТ «Прикарпаттяобленерго» запрошує на роботу студентів (4-го курсу бакалаврів і магістрів). Звичайно, що студенти-енергетики мають першість, але також закликаємо відгукуватися студентів інших спеціальностей. Ви можете працювати як у місті Івано-Франківськ, так і у філіях АТ «Прикапаттяобленерго», що є дуже зручним для студентів з області.

- Актуальна вакансія для студентів-енергетиків – електрослюсар та електромонтер. Це наші кузні в яких ми навчаємо своїх майбутніх інженерів.

- Актуальна вакансія для ВСІХ диспетчер кол центру – тут ви можете зачепитись в компанії і дальше розвиватися, адже наші працівники перші дізнаються про вільні вакансії.

Від себе ми пропонуємо:

- Керівника, який протягом випробувального періоду буде вам допомагати у всіх робочих моментах.

- Можливість кар'єрного росту у межах компанії.

- Навчання та підвищення кваліфікації в навчальному центрі компанії.

- Практичні навики.

- Забезпечене всім необхідним робоче місце.

- Соціальний пакет (медичне страхування, оплачувані відпустка та лікарняні).

- Участь у проектах та робота з сучасними технологіями.

- Цікаві та важливі завдання, які сприятимуть вашому професійному розвитку.

- Можливість отримання додаткових бонусів та премій за досягнення.

- Можливість бронювання військовозобов’язаного.

💡Від вас - бажання працювати та розвиватися.

📲 Деталі за номером 050 525 14 14, також є (тг і вайбер)