Увага! Конгрес!

24-25 листопада в межах SPE Eastern Europe Subsurface Conference відбудеться студентський конгрес – International Fuel Congress.

Такий захід за ініціативи Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу проходитиме вже п'ятий рік поспіль.

Для студентів – це можливість зарекомендувати себе та представити власні ідеї і напрацювання.

Для фахівців галузі – це джерело альтернативних рішень геологічних та технічних проблем, а також можливість поділитися власним досвідом.

Серед тем, які будуть обговорюватися:

-Нове обличчя молодого фахівця галузі, яким його бачить роботодавець і чи готовий студент до змін

-Декарбонізація, водень та синтетичний газ – майбутні виклики галузі

-Україна, як хаб енергетичної безпеки Европи: сховища, надійна ГТС та транспортування водню

Цього року Нафтогаз не лише підтримує студентський конгрес, а й презентує новий освітній онлайн проект для майбутніх фахівців та професіоналів галузі. Презентуватимуть проект спікери Oksana Rediuk та Mykhailo Bratakh.

Крім того, в межах заходу усі охочі зможуть ознайомитися із найкращими ідеями студентів і в постер-сесії і проголосувати за найкращу.

Реєструйтеся на захід, аби першими дізнатися усі подробиці та долучитися до професійного розвитку галузі https://bit.ly/3nZS6Yq

SPE прагне забезпечити максимально безпечні умови заходу, тому до участі допускатимуться делегати, які мають негативний результат тесту на COVID-19.