Уточнення облікових даних

Шановні працівники Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Нагадуємо, що на виконання вимог Законів У країни: «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України  щодо окремих питань пpoxодження  військової служби, мобілізації та військового обліку» від 11.04.2024 p. №3633-IX; «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію»; «Про військовий обов’язок i військову службу», Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов'язаних та резервістів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.12.2022. № 1487 (зі змінами), необхідно уточнити свої персональні дані через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) aбо через електронний кабінет призовника, військовозобов’язаного, резервіста (EKПBP), aбо у відповідному територіальному центрі комплектування га соціальної підтримки (ТЦК та CП).

Працівникам та здобувачам вищої освіти, які підлягають взяттю на військовий облік, перебувають на військовому обліку призовників aбo в запасі Збройних сил України чи проходять службу у військовому резерві, потрібно:

-до 18. 07. 2024 року уточнити свої персональні дані, через ЦНАПи, EKПBР або у відповідному ТЦК та CП за місцем перебування на військовому обліку;

-у разі перебування на території України — шляхом прибуття самостійно до ТЦК та CП за місцем перебування на військовому обліку чи за своїм місцем проживания, aбо до ЦНАПу.

Працівникам, які заброньовані (мають посвідчення про надану відстрочку від призову на військову службу на період мобілізації та на воєнний час), а також тим, які мають право на відстрочку від мобілізацїі, у відповідності до ст.23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та  мобілiзацію» i  планують  виїзд  за  кордон, здійснити уточнення персональних облікових даних невідкладно. При цьому необхідно отримати відмітку про це у власному військово-обліковому документі зі штрих кодом iз зазначеним номером витягу з (ЄДРПВР), яке здійснює ТЦК та CП, без якої їм може бути відмовлено у продовженні наступного терміну бронювання та виїзду за кордон.

Особи, які були зняті з військового обліку, у зв’язку з вибуттям за межі України на строк більше 3-x місяців, зобов’язані протягом 30 днів стати на військовий облік громадян України:

-у разi перебування за кордоном — шляхом повідомлення на офіційну електронну адресу aбо на офіційний номер телефону, які зазначені на офіційному сайті ТЦК та CП за місцем перебування на військовому обліку, aбо через EKПBP;

-надати інформацію (витяг з номером запису у Єдиному державному peccтрі призовників, військовозобов’язаних та резервістів (ЄДРПВР), ЦНАПу, системі «Оберіг» про факт уточнення персональних даних у зазначених вище структурах на паперових носіях aбо на електронних носіях до військово-мобілізаційного відділу (BMB) університету (кaб.328) для внесення її до документів персонального військового обліку.

Довідково:

Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації здобувачі вищої освіти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти і здобувають рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий; наукові працівники, викладачі закладів вищої освіти, які мають вчене звання (науковий ступінь), і працюють не менш як на 0,75 ставки.