Україна святкує День бухгалтера та аудитора

16 липня  в Україні відзначають День бухгалтера та аудитора. Університетська спільнота вітає усіх причетних до бухгалтерської, економічної чи аудиторської діяльності. Насамперед щирі вітання нашим невтомним працівникам бухгалтерії й планово-фінансового відділу та їхнім керівницям. Велика вам дяка за ваш професіоналізм та просто гідну роботу.

Це свято відзначають також викладачі економічних фахів, студенти та фахівці у сфері бухгалтерського обліку та аудиту. В Івано-Франківському національному технічному університеті на випусковій кафедрі обліку та оподаткування Інституту економіки та менеджменту готують бакалаврів та магістрів з освітньо-професійної програми «Облік і оподаткування». Майже 30 років кафедра посідає провідне місце у підготовці цих кваліфікованих спеціалістів в Прикарпатському регіоні, а  її випускники успішно працюють у міжнародних і українських аудиторських компаніях, на керівних посадах не тільки в Україні, а й в багатьох країнах світу.

Не секрет, що бухгалтер – це професія, що вимагає уважності, відповідальності і посидючості, адже працівники  постійно зайняті: складанням довідок, звітів, кошторисів, проведенням грошових операцій. Тому хочеться побажати вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі. Будьте енергійні, оптимістичні і креативні. Примножуйте знання, домагайтеся всього задуманого! Зберігайте баланс і гармонію як на роботі, так і в сім'ї!