Тренінг "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях"

З метою оптимізації енергоспоживання в громадських будівлях і підвищення енергоефективності в регіоні загалом Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу організовує тренінг "Енергетичний менеджмент у громадських будівлях"*.

Навчання орієнтоване на керівників і працівників державних установ та організацій, представників органів місцевого самоврядування, власників підприємств, енергоменеджерів та всіх зацікавлених у підвищенні обізнаності в питаннях ефективного управління енергетичними ресурсами.

Навчання будуть проводити викладачі з ІФНТУНГ, Університету Мішкольца (Угорщина), Технічного університету Кошице (Словаччина), Технічного університету Клуж-Напока, Північний університетський центр Бая-Маре (Румунія).

Час проведення: 17-31 травня

Тривалість: 30 годин

За результатами тренінгу учасники отримають документ про проходження навчання (сертифікат).

Щоб взяти участь - зареєструйтесь: https://forms.gle/zQZut2xj9WMPzvbT6

ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

*Навчання організовано в рамках проєкту "Транскордонна мережа енергетично сталих університетів"