Стипендії від ПАТ "Укрнафта"

Партнер ІФНТУНГ - компанія «Укрнафта» оголошує новий набір заявок для участі у стипендіальній програмі для студентів ІФНТУНГ в осінньому семестрі 2023 навчального року!

"Ми прагнемо підтримати талановиту молодь. Шукаємо ініціативних та відповідальних студентів, які вміють працювати в команді та прагнуть здобути цікавий особистий і професійний досвід", - йдеться в повідомленні компанії.

Що отримають переможці:

▪️ Життєвий і професійний досвід

▪️ Фінансову мотивацію

▪️ Можливість зустрічей із ТОП-менеджментом та провідними експертами найбільшої нафтової компанії України

▪️ Участь у цікавих проєктах!

Як взяти участь у відборі

Потрібно:

- Бути студентом 3-го, 4-го курсу бакалаврату або 1-го курсу магістратури Інституту нафтогазової інженерії, Інституту інженерної механіки або Інституту природничих наук і туризму

Заповнити аплікаційну форму за посиланням http://bit.ly/3PlpRkG до 17:00 год 6 жовтня (п’ятниця) 2023 року.

Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 13 жовтня 2023 року.

Потрібна детальніша інформація - звертайтеся за адресою iryna.barchuk@ukrnafta.com