Стипендії від ПАТ "Укрнафта"

НОВИЙ СЕМЕСТР - НОВІ СТИПЕНДІЇ

ПАТ "Укрнафта" оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі для студентів ІФНТУНГ у весняному семестрі 2022 навчального року!

Шукаємо ініціативних та відповідальних студентів, які вміють працювати в команді та прагнуть здобути цікавий особистий і професійний досвід.

Що отримають переможці:

• Фінансову мотивацію для досягнення найкращих наукових результатів!
  • Крутий життєвий і професійний досвід
  • Можливість спілкування із ТОП-менеджментом і провідними експертами найбільшої нафтової компанії України
  • Участь у цікавих проєктах

Як взяти участь у відборі?

Потрібно:

- Бути студентом 3-го, 4-го курсу бакалаврату або 1-го курсу магістратури інститутів: Інститут нафтогазової інженеріїІнститут Інженерної МеханікиІнститут природничих наук і туризму

- Заповнити аплікаційну форму за посиланням https://cutt.ly/hI6yNbl до 17:00 год 25 лютого (п’ятниця).

Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 4 березня 2022 року.