Стипендіальні програми Латвії для українських студентів, аспірантів, науковців

-

За інформацією Міністерства закордонних справ України, отриманою листом від 22.01.2024 № 6129/14-835-9214 (додається), уряд Латвійської Республіки оголосив про стипендіальні програми для проходження навчання, проведення науково-дослідницької роботи або для участі в міжнародних літніх школах у закладах вищої освіти Латвії на 2024/2025 навчальний рік.

Подача заявок на участь у державній стипендіальній програмі та участь у літніх школах в рамках державної стипендіальної програми для українських студентів та аспірантів на 2024/2025 н.р. відкривається 1 лютого і триватиме до 1 квітня 2024 р.

Стипендії на навчання на бакалавраті та в магістратурі призначаються на один навчальний рік – терміном до 10 місяців, для аспірантів – до 11 місяців.

Кандидати на отримання державної стипендії мають пройти реєстрацію на сайті Державного агентства з питань розвитку освіти Латвійської Республіки та в режимі онлайн подати необхідні документи.  Актуальна інформація та форми для заповнення можна знайти за покликаннями http://viaa.gov.lv/en/latvian-state-scholarships.

Усю необхідну інформацію про навчання в латвійських університетах, навчальні програми та практичну інформацію можна знайти на сайті «Study in Latvia» за покликанням: www.studyinlatvia.lv.

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 26 Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 № 57, виїзд з України чоловіків віком 18–60 років – здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.