Стипендіальна програма

UKRNAFTA оголошує набір заявок для участі у стипендіальній програмі для молоді Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в осінньому семестрі 2024 навчального року!

Одна з наших цілей – популяризація нафтогазової галузі та підготовка наступного покоління фахівців. Ми шукаємо амбіційних студентів, які разом з нами хочуть забезпечувати енергонезалежність країни.

Що отримають переможці:
☑ зустріч з кращими експертами найбільшої нафтової компанії України;
☑ підвищення своїх професійних знань та навичок;
☑ фінансову винагороду за проявлені здобутки в навчанні;
☑ участь у цікавих та перспективних проєктах.

Щоб взяти участь у відборі, потрібно:

!   Бути студентом 3-го, 4-го курсу бакалаврату або 1-го курсу магістратури інститутів Нафтогазової інженерії, Інженерної механіки або Природничих наук.
!  Заповнити аплікаційну форму за посиланням http://surl.li/kbhhri до 17:00 год 30 вересня (понеділок) 2024 року.

Результати попереднього відбору повідомимо учасникам електронною поштою до 4 жовтня 2024 року.
#UkrnaftaPeople #UkrnaftaМолодь