STEM FEST в ІФНТУНГ

Шановні абітурієнти, друзі та гості міста!

27 червня 2024 року  о 13.00 з нагоди завершення навчального року запрошуємо всіх охочих на STEM FEST.

Що таке STEM FEST?  Це – День майбутнього студента у новому форматі.

Всі наші локації розташовані на території університету, на якій органічно поєднані умови для навчання, занять спортом, культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та особистих захоплень.

Та найцікавіше – це зустріч зі студентами, які стануть вашими гідами на різних локаціях!

Де ми зустрічаємось?

• Площа перед головним корпусом ІФНТУНГ
  • Фоє головного корпусу ІФНТУНГ
  • Центр інноваційного розвитку.

Що плануємо робити?

• качати нафту й пройти процедуру посвяти у нафтовики;
  • спробувати себе у ролі дослідника та розробника;
  • брати участь у хімічному шоу;
  • друкувати на 3D-принтері;
  • ходити туристичними квестами;
  • куштувати смаколики з польової кухні кафедри військової підготовки;
  • управляти дронами;
  • слухати музику, гратись, пити освіжаючі напої та їсти улюблений фастфуд.

А якщо вам у нас сподобається і захочете стати частинкою університетської спільноти більше, ніж на декілька годин, то кожен охочий матиме нагоду поставити запитання нашому компетентному щодо питань вступу Секретарю Приймальної комісії!

Відвідай STEM fest - відчуй атмосферу студентського життя та отримай відповіді щодо вступу!

Маєте додаткові запитання або побажання? Напишіть їх у Гугл-формі :  https://forms.gle/k69NiCPeMYB1BMvs8