Щомиті пам'ятаймо, завдяки кому

Сьогоднішній День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, вкотре нагадує нам, як непросто дається Україні її свобода.

Ця дата встановлена як спомин про Іловайську трагедію 2014 року. Вісім років тому, 29 серпня, розпочався вихід українських військових з оточення під містом Іловайськ. Але бойовики та російські військові, які вторглися в Україну, обстріляли коридор, яким виходили захисники нашої держави.

Сьогодні, у 2022 році, ми теж спостерігаємо зухвалість росії, її зневагу до усіх законів воєнного часу. За шість місяців повномасштабної війни ми вже маємо тисячі поранених і загиблих цивільних і військових.

Тоді, у 2014-2015 роках, бої за Іловайськ, героїчна оборона Донецького аеропорту, бої за Дебальцеве, а починаючи з 24 лютого 2022 року, - бої за Київ, Чернігів, Харків, Суми, Мелітополь, Маріуполь, Херсон…. Цей список налічує ще сотні українських міст і сіл. І в кожній битві, ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість і відвагу, гинуть наші Герої, виборюючи свободу, захищаючи рідну українську землю від ворогів!

Пам’ятаємо усіх, чиє життя обірвала війна. Дякуємо кожному, хто боронить нашу державу!

2