Шановні економісти, щиро вітаємо вас з професійним святом!

-

Насамперед наші привітання Інституту економіки та менеджменту, високий рівень підготовки викладацького складу та матеріального забезпечення якого  дозволяє готувати висококваліфікованих фахівців – бакалаврів та магістрів. І, звісно, усім фахівцям галузі економіки, які наполегливо трудяться в університеті та поза його межами!

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, стабільності та достатку, кар’єрного зростання, натхнення та успіхів у вашій справі, направленій на розвиток благополуччя нашої України!

Довідково. 12 жовтня –  День економіста в Україні. Ще в ХХ столітті англійський економіст Лайонел Роббінс визначив економіку як «науку, яка вивчає поведінку людини в плані зв'язку між заданими цілями і дефіцитними засобами, що мають альтернативне використання». Іншими словами, Роббінс сказав, що економіка - це наука про економію. З того часу економісти прагнуть аналізувати та описувати виробництво, розподіл і споживання багатства.