Програма обміну для студентів Global UGRAD 2021-2022

-

Державний департамент США оголошує відкритий конкурс для участі у 2021-2022 академічному році у програмі обміну для студентів бакалаврату вищих навчальних закладів (Global Undergraduate Exchange Program) з компонентом для українських студентів «STEM та підприємництво» (UUAESE) 2021-2022. Учасників програми відбиратимуть за такими критеріями: академічна успішність, лідерський потенціал, активність у громадському житті, володіння письмовою та розмовною англійською мовою, мотивація та готовність стати учасником програми обміну.

Фіналісти програми Global UGRAD будуть навчатися протягом одного семестру без отримання ступеня в університетах Сполучених Штатах Америки за будь-якими спеціальностями. Учасникам програми,  які планують навчання в США за спеціальностями юриспруденція або медицина пропонується  вивчення тільки базових курсів з вищезазначених спеціальностей.

Компонент програми UUAESE, що спонсорується Посольством США в Україні,  має на меті покращити академічні знання та навички учасників програми у галузях STEM (природничі науки, технології, інженерні спеціальності і математика) та підприємництво. Студенти, які навчаються на цих спеціальностях у вишах України заохочуються брати участь в конкурсі UUAESE. Навчання в університетах Сполучених Штатів Америки триватиме один академічний семестр без отримання ступеню.

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТІВ:

- мати українське громадянство, проживати в Україні та навчатися в вищому навчальному закладі України на 1-2 курсі (програма бакалаврату) на час проведення конкурсу;

- бути старше за 18 років на момент початку навчання у США;

- бути студентом денної форми навчання програми бакалаврату в українському університеті будь-якої форми власності;

- мати високий рівень академічної успішності, соціальної активності та лідерський потенціал;

- володіти англійською мовою на рівні, достатньому для навчання та спілкування в англомовному академічному середовищі;

- мати можливість почати навчання у Сполучених Штатах з січня 2022 року. Фіналісти конкурсу не можуть самостійно обирати дати програми чи відкладати участь у програмі на пізніший термін;

- відповідати вимогам для отримання візи учасника програми обміну (J-1) для в’їзду до США.

Кінцевий термін подання анкет – 28 лютого!

Більше інформації про програму та всі умови: https://cutt.ly/cjRwmL9