Професійна підготовка в Укргазпромгеофізика

Студенти ІФНТУНГ мають можливість пройти початкову професійну підготовку в команді професіоналів Укргазпромгеофізики, філії Укргазвидобування, й отримати цінний практичний досвід роботи в одній з двох експедицій:
· Східно-Українській промислово-геофізичній – 2 студенти;
· з геолого-технологічних досліджень-2 студенти.

Працюючи в компанії, зрозуміють, як проводяться промислово-геофізичні дослідження і прострілювально-вибухові роботи в реальних умовах, а саме:
· виявлення покладів і родовищ нафти і газу;
· оцінка їх промислового значення на різних етапах розвідки;
· контроль процесу виїмки при розробці родовищ;
· контроль технічного стану свердловин і технологічних операцій, які були проведені в них.

Компанія пропонує:
• Гідну стабільну заробітну плату;
• Гнучкий графік роботи та можливість поєднати навчання та роботу;
· Навчання на робочому місці
· Робота пліч-о-пліч з наставником
За підсумками проходження програми – можливість працевлаштування на постійне місце роботи.

Це прекрасний початок кар’єри та отримання цінного досвіду.

Цікаво? Спробуйте себе та візьміть участь у конкурсному відборі.

Резюме та мотиваційний лист можна надсилати до 27.03.2023 на електронну адресу olena.vus@ugv.com.ua.
У мотиваційному листі необхідно дати відповідь на запитання «В чому полягає ваша мотивація щодо участі у програмі?» та написати, якщо визначились, в яку експедицію ви хочете.
Успіху!