Про освітній процес в ІФНТУНГ

Наказом ректора від 29 серпня 2022 року затверджено початок навчального семестру:

- з 1 вересня для студентів 2, 4 курсу,

- з 15 вересня для студентів 1, 3 курсу.

У змішаному форматі - лабораторні та практичні в режимі очного відвідування, лекції в режимі онлайн

Для здобувачів ступеня бакалавр окремих спеціальностей (інформаційного, гуманітарного, економічного та управлінського напрямку) передбачено можливість проведення та виконання лабораторних і практичних робіт з використанням дистанційних технологій.

Також директори інститутів визначатимуть самі, які освітні програми будуть вчитись в онлайн форматі, а які будуть навчатись в режимі очного відвідування

- За пунктом 5 наказу - магістри, вище інформація не для вас, ви продовжите навчання в режимі онлайн.

- За пунктом 6 наказу - для здобувачів, які навчаються закордоном, університет повинен передбачити можливість дистанційного навчання.