Про формат навчання в ІФНТУНГ

До кінця навчального семестру ІФНТУНГ на ДИСТАНЦІЙНО-ЗМІШАНІЙ формі навчання!

Що це означає:

Студенти продовжують навчатися дистанційно, але рекомендовано провести ОЧНО НЕ МЕНШЕ ОДНОГО практичного та/або лабораторного заняття зі студентами.

Умови:

- перебування м. Івано-Франківська та області у «помаранчевій», «жовтій» або «зеленій» зоні епідемічної небезпеки;

- попереднє ПОГОДЖЕННЯ дати проведення заняття між студентами та викладачем;

- проживання студента за межами Івано-Франківської області, перебування у режимі самоізоляції, інші об’єктивні обставини (хвороба тощо) є поважними причинами, за яких допускається відсутність студента на таких заняттях.

Чи можуть студенти повністю відмовитися від проведення пар очно?

Ні, з одної дисципліни одне заняття рекомендується провести очно. Якщо викладач не наполягає або всі студенти мають поважні причини (хвороба, самоізоляція чи перебування за межами області), то можна не проводити очні пари.

Чи можна лекційні заняття проводити очно?

Ні, тільки практичні та/або лабораторні.

Що робити, якщо немає постійного житла в м. Івано-Франківськ?

Директор студмістечка спрощує процедуру поселення у гуртожиток. Не потрібно проходити ордер. Зателефонуйте до свого заступника директора інституту та повідомте про намір поселитися в гуртожиток. Вас включать в наказ про тимчасове поселення. У день заселення віддати квитанцію про оплату коменданту гуртожитку (тобто необхідно оплатити ДО заселення).

​​​​​​​Чи залишається мінімальний позитивний бал від 60 балів?

Так! Автомат від 60.

Як відбуватиметься захист бакалаврських та магістерських робіт?

Загалом - дистанційно, але за бажанням можна й очно.