Перемогли нацизм – переможемо і рашизм!

У першій половині травня Україна відзначає дві важливі дати - День пам’яті та примирення (8 травня) і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня).

Восьмий рік поспіль Україна вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну, разом з США та Європою - 8 травня. Для нас ці пам’ятні дні є нагадуванням про страшну катастрофу, яка стала можливою в результаті приходу до влади і змови двох тоталітарних режимів – нацизму і комунізму.

На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з підступним агресором. Сьогодні це росія, яка посягає на нашу незалежність і територіальну цілісність, намагається зруйнувати міжнародну систему безпеки і загрожує миру у всій Європі.

Ми не маємо права програти цю боротьбу, бо для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій агресивного сусіда. Міць і сила наших Збройних Сил є запорукою існування держави та збереження прав людини для громадян. У 1939–1945 ворогом були нацисти, а сьогодні це рашисти – російська версія імперського націоналізму та фашизму. Тому традиційне гасло цих пам’ятних днів «Пам’ятаємо – перемагаємо» цього року на державному рівні дещо видозмінене і звучить так: «ПЕРЕМОГЛИ НАЦИСТІВ – ПЕРЕМОЖЕМО І РАШИСТІВ!».

Слава Україні! Слава кожному, хто боронив і боронить нашу свободу та незалежність!