Олімпіада ICPC-Ukraine 2022: зміна графіків проведення

У зв'язку зі збігом дат проведення 1-го етапу  ICPC-UKRAINE 2022 та POLISH TRAINING CAMP-2022, в якому збираються взяти участь 30+ українських команд, перший етап переноситься на 22 жовтня.

З огляду на виняткові обставини, І етап ICPC-Ukraine 2022 буде проводитися в онлайн форматі за тимчасовими, призначеними для адаптації до воєнного стану правилами, які мають пріоритет над офіційними правилами.

Місце розташування

Учасники можуть брати участь в змаганнях з будь-якого місця за власним вибором. Члени команди не повинні збиратися в одному місці.

Пристрої та зв'язок

Учасникам дозволяється використовувати власні комп’ютери та електронні пристрої.

Дозволяється використовувати Інтернет під час змагань з такими обмеженнями:

• Учасникам забороняється публікувати або розміщувати будь-яку інформацію в Інтернеті

• Учасникам дозволяється використовувати тільки ту інформацію, яку було опубліковано до

початку змагань

• Під час змагань учасники повинні спілкуватися тільки з членами своєї команди, організаторами

і журі.

Реєстрація

Реєстрація команд на І-й відбірковий етап ICPC-Ukraine-2022 відбудеться з 9 вересня по 8 жовтня 2022 р. Команда має реєструватися не за місцем фактичного знаходження учасників на час проведення змагань, а на площадках тієї області, яку представляв її ЗВО до 24.02.2022 р., навіть якщо викладачі та студенти ЗВО були після цієї дати переміщені в іншу область.

Для учасників

Учасниками олімпіади можуть бути студенти ЗВО, коледжів та школярі Прикарпаття.

Кожен член команди реєструється сам. Кількість учасників – рівно 3. Команду створює тренер і добавляє відповідних учасників. Тренером може бути викладач/вчитель ВУЗу/навчального закладу, який представляє команда. Після того як буде створена команда з учасниками дані буде перевіряти координатор відповідного регіону на коректність заповнення особистих даних.

Реєстрація – на сайті: https://icpc.global/ (деталі щодо реєстрації в координатора олімпіади, доцента кафедри інженерії програмного забезпечення Миколи Яцишина, @myatsyshyn).

Графік проведення відбіркових змагань ICPC-Ukraine 2022:

І етап: 22 жовтня 2022 р.;

2 етап: 5 листопада 2022 р.;

SEERC: 10 грудня 2022 р.

Інститут інформаційних технологій ІФНТУНГ уже 11 рік поспіль виступає організатором і координатором першого етапу студентської першості світу з програмування ІСРС в області.