На практику в УГВ!

Щороку в АТ «Укргазвидобування»  студенти проходять виробничу практику. Цього року на період практики частиною команди професіоналів стане багато молоді: понад 450 студентів із коледжів та 20 студентів із закладів вищої освіти.

16 найініціативніших студентів зможуть пройти тримісячну програму початкової професійної підготовки на посаді «стажист».

Така співпраця є корисною для студентів та компанії:

• Студенти приносять із собою нові ідеї та натхнення, а також сучасні підходи для вирішення виробничих завдань.

• Наші фахівці діляться зі студентами своїм досвідом, стають їхніми наставниками – готують майбутніх колег, із якими разом відновлюватимуть енергетичну галузь після війни.

В «Укргазвидобуванні» заявляють: «Проходження практики у компанії дає повну картину професійної діяльності. Молода людина виконує свою майбутню роботу – вчиться діяти «тут і зараз». Це допоможе студенту усвідомити правильність обраного ним шляху, а нам як роботодавцю оцінити професійну компетентність майбутнього працівника».