Молодіжний екогеофорум - 2023

Запрошуємо до участі у регіональній конференції

23-24 листопада 2023 року відбудеться регіональна конференція «МОЛОДІЖНИЙ ЕКОГЕОФОРУМ – 2023»

До участі запрошуються учні, студенти та аспіранти закладів освіти м. Івано-Франківськ та Івано-Франківської області.

Форма проведення:

23 листопада 2023 р. – онлайн: учні 8-11 класів (на платформі Google Meet);

24 листопада 2023 р. – офлайн: студенти та аспіранти.

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

Секція 1 – Екологія та захист навколишнього середовища: сучасні екологічні проблеми людства, екологічні проблеми Карпатського регіону, екологічні проблеми міст, забруднення атмосфери, гідросфери, ґрунтів, проблема забруднення довкілля відходами, охорона флори та фауни, екологія людини, сучасний стан та тенденції розвитку туристичної екосфери, природна та культурна спадщина як туристичний екоресурс, зелений туризм.

Секція 2 – Науки про Землю: геологічна будова Карпатського регіону, корисні копалини Івано-Франківщини, геологічні процеси та важливість їх вивчення, мінерали та їх використання в побуті та промисловості, гірські породи та їх використання в побуті та промисловості, типи гірських порід на території Карпатського регіону, підземні води: їх характеристика та використання, нафта і газ: з надр Землі до споживача, геотуризм.

В рамках Форуму для учнів 5-7 класів буде проведений он-лайн конкурс тематичного рисунку:

– Екологічні проблеми рідного краю, Екологічні проблеми та наслідки війни в Україні, Івано-Франківщина – край для туризму (Секція 1),

– Місце Землі у космічному просторі, Внутрішня будова Землі, Форми рельєфу Землі, Кристали відомих мінералів, Карпати та їх будова, Гірські породи, Мінерально-сировинні ресурси (Секція 2).

Умови участі у форумі: до 21 листопада 2023 року заповнити реєстраційну форму за посиланням http://surl.li/mhwen, до якої приєднати:

– тези доповідей (для учнів 8-11 класів, студентів та аспірантів);

– тематичний рисунок: якісні сканкопії або фото (для учнів 5-7 класів).

За матеріалами Форуму буде виданий електронний збірник тез, який буде розміщений на сайті університету.

За результатами доповідей на секційних засіданнях у кожній секції та за результатами конкурсу тематичного рисунку будуть визначені переможці (1, 2 і 3 місце), які отримають цінні подарунки.

Всі учасники Форуму отримують сертифікати.

Докладніше: https://nung.edu.ua/department/ekoheoforum.