Крути – героїчна мить на сторінках історії українського державотворення

«… Коли стають до зброї діти,

Народ цей — не перемогти!»

М. Луків

У цей день, 104 роки тому, на станції Крути кілька сотень молодих курсантів, а також київських студентів і гімназистів, рішуче відстоювали право українського народу жити у власній державі. Цей день став символом подвигу та самопожертви молодого покоління в боротьбі за майбутнє України.

Історія Крут – це не лише про «тоді», це і про «зараз». Українські студенти не востаннє боронили незалежність нашої держави. Це сталось і у 2014 році під час Революції Гідності, це продовжується і зараз – під час незавершеної російської агресії на території України. Тож факел героїзму, запалений студентами 29 січня 1918 року під Крутами, й далі горить і буде горіти в серцях нинішніх і майбутніх поколінь!

А ми сьогодні схиляємо голови перед пам’яттю Героїв Крут і всіх патріотів, які віддали життя за майбутнє України!

Слава Україні! Героям Слава!

Більше інформації про бій під Крутами - на сайті кампанії «Пам’ятай про Крути»: http://kruty.org.ua/novyny