Конкурс на заміщення посад

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу оголошує конкурс на заміщення посад науково-педагогічних працівників (перелік вакансій - у Наказі 104 "Про оголошення конкурсу")!

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають заяву на ім’я ректора університету. До заяви додають такі документи: особистий листок з обліку кадрів, автобіографія, копії дипломів про повну вищу освіту, науковий ступінь, атестат про вчене звання, список наукових праць, навчально-методичних розробок та винаходів.

Термін подання заяв на участь у конкурсі – місяць від дня опублікування оголошення (11.05.- 11.06.2023 р.)

Звертатись до відділу кадрів – (0342) 54-70-81 або до приймальні університету (0342) 54-72-66.