Конкурс для активних студентів

З ініціативи голови Басейнової ради Дністра, першого проректора університету Олега Мандрика студентів ІФНТУНГ запрошують взяти участь у конкурсі «Амбасадор басейну Дністра».  Цей статус дозволить не лише втілити ідеї, а й протягом року активно долучатися до роботи Дністровського басейнового управління водних ресурсів, лабораторії моніторингу вод, Дністровської комісії тощо.

Організаторами конкурсу є Міністерство захисту довкілля і природних ресурсів України, Державне агентство водних ресурсів України, Дністровське БУВР спільно з проєктом EU4Environment Водні ресурси та дані про навколишнє середовище.

До участі у конкурсі запрошуємо молодь віком від 16 до 25 років, яка мешкає в українській частині басейну Дністра, і має креативні ідеї, як допомогти рідному річковому басейну.

Як взяти участь?

- заповніть анкету онлайн https://forms.gle/UngzK1W46LTw8KBD9

- напишіть свою річну програму Амбасадора (мінімум три заходи, спрямовані на популяризацію та покращення стану басейну Дністра – також в гугл формі).

- Важливо: для реалізації програми Амбасадора переможець конкурсу отримає мінігрант –15 000 грн від проєкту ЄС EU4Environment - Водні ресурси та дані про навколишнє середовище.

Крайній строк подачі заявок: 24 травня 2023 р., 23:00.

Урочисте призначення та нагородження першого Амбасадора відбудеться на День Дністра.